Prekių grąžinimo sąlygos

 • Pirkėjas (vartotojas) turi teisę, nenurodęs priežasties, atsisakyti prekės pirkimo - pardavimo sutarties, pranešęs apie tai pardavėjui raštu per 14 dienų nuo prekės pristatymo šiomis sąlygomis:
  Pirkėjas privalo gražinti prekes Pardavėjui savo sąskaita kartu su pateikiamu atsisakymu nuo pirkimo - pardavimo sutarties;
  Prekė privalo būti grąžinama originalioje prekės ir siuntos pakuotėje nepažeista ir nesugadinta (su instrukcija ir garantiniu talonu, jei jie buvo pateikti su preke). Grąžinant prekę būtina pateikti PVM sąskaitą faktūrą, kurią Pirkėjas gavo kartu su siunta, arba kitą prekės pirkimą iš Pardavėjo patvirtinantį dokumentą ir pasirašytą pirkimo - pardavimo sutarties atsisakymo dokumentą;
  Už grąžinamos prekės sukomplektavimą atsako Pirkėjas. Jei prekė nesukomplektuota, sugadinta ar iš esmės pasikeitė prekės išvaizda, Pardavėjas turi teisę nepriimti grąžinamos prekės. Pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti gautą prekę, nevertinami kaip esminiai prekės išvaizdos pakeitimai.
  Pardavėjas, apžiūri grąžinamą prekę ir ją priima, jei grąžinama prekė atitinka jai keliamus reikalavimus. Priėmęs grąžinamą prekę Pardavėjas grąžina Pirkėjui prekės kainą ne vėliau kaip per 4 darbo dienas nuo grąžinamos prekės priėmimo momento.
  Kai grąžinama nekokybiška prekė, pardavėjas įsipareigoja priimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti kokybiška preke. Pirkėjui atsisakius nekokybiškos prekės pakeitimo kokybiška preke, Pardavėjas grąžina Pirkėjui sumokėtą prekės kainą ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo nekokybiškos prekės grąžinimo.
   

 • Prenumeruok ir laimėk

  Bendraukime